Ivo Logo

Vi er Ivo

En gjeng med lidenskap for digital handel, som er opptatte av å tenke utenfor boksen for å skape de beste opplevelsene, være seg for kunder eller for oss selv.

Nytt, men gammelt

Etablert i 2023, men tidligere en del av teknologi- og netthandelsbyrået Geta med kontorer i 5 land. Med sterk forankring mot teknologi har vi dannet Ivo for å ha fullt fokus på optimalisering av netthandel og kundeopplevelser.

Som fagspesialister har vi ulike bakgrunner innen UX-design, digital markedsføring, e-commerce management, strategisk rådgiving og data/analyse. Det lar oss arbeide som komplette team når vi hjelper våre kunder med å sette mål, forbedre kundeopplevelsen og skape vekst.

Som navnet antyder er vi inspirert av visjonære utfordrere med en nese for innovasjon. Dette har vi med oss inn i alle våre prosesser hvor vi setter våre kunder i førersetet for å levere morgendagens opplevelser innen digital handel.

Vi utfyller med kompetanse eller kapasitet der det mangler og åpner døren for økt synlighet, konvertering og lojalitet.

Vi er Ivo

Portrettbilde av Cecilie

Cecilie Getz

Designer - Konvertering
cecilie@ivoexperience.no
Portrettbilde av Djamila

Djamila Belgaid

Designer - Kundeopplevelse
djamila@ivoexperience.no
Portrettbilde av Ida Holtskog

Ida Holtskog

Designer - Synlighet
ida.holtskog@ivoexperience.no
Portrettbilde av Ida Wisth

Ida Wisth

Designer - Kundeopplevelse
ida@ivoexperience.no
Portrettbilde av Joachim

Joachim Brinch

Markedsfører - Kundeopplevelse
joachim@ivoexperience.no
Portrettbilde av Johan

Johan Schage

Markedsfører - Synlighet
johan@ivoexperience.no
Portrettbilde av Kjetil

Kjetil Ullsgård

Rådgiver - Kundeopplevelse
kjetil@ivoexperience.no
Portrettbilde av Linus (Katt)

Linus

Miljøarbeider
Meow, svarer ikke e-purr-st
Portrettbilde av Meisem

Meisem Ramani

Daglig leder
meisem@ivoexperience.no
Portrettbilde av Sara

Sara Myrvoll

Markedsfører - Synlighet
sara@ivoexperience.no
Portrettbilde av Tomas

Tómas Rekstad

UX/UI Designer, CRO
tomas@ivoexperience.no
Portrettbilde av Torodd

Torodd Gundersen

Kommersiell leder
torodd@ivoexperience.no